10 lieliskas afirmācijas, kuras izmainīs Jūs un Jūsu dzīvi

Kādas domas Jums šobrīd ir galvā? Vai Jūs zināt, ka domām īstenībā ir ļoooti liels spēks?  Vai Jūs izmantojat afirmācijas? Realizēt savas idejas dzīvē bieži mums traucē tikai negatīvās domās sevī – par neizdošanos, par bailēm, par citām atrunām… Sāc sevi pareizi noskaņot iekšēji.

Mana, Jūsu ārpasaule – tas ir spogulis mūsu iekšējai pasaulei. Katra doma, katra darbība, katra sajūta nosaka to, kādi mēs kļūstam. Un jebkura vēlme, kura mums ir savā prātā, agri vai vēlu atrod izeju pie jaunām iespējām. No tā visa izriet, ka ar ikdienas afirmācijām mēs varam “programmēt” savu prātu, ķermeni un garu veiksmei.

Kas tad ir afirmācija – tas ir pozitīvs savu domu  un vēlmju izteikums vārdos, ko atkārto vairākas reizes dienā, lai izteikums maksimāli realizētos dzīvē.

10 lieliskas afirmācijas

1. Es esmu varens

Ticība tam, ka esi varens – tā ir viena no spēcīgākajām iekšējām pārliecībām. Šobrīd Jūs noteikti par sevi tā nedomājat, taču pastāvīga šīs afirmācijas atkārtošana Jums liks noticēt. Zinātne jau sen pierādījusi, sarunas pašam ar sevi izraisa neizbēgamas izmaiņas Jūsu prātā.

Spilgts piemērs, kā strādā šī afirmācija – leģendārais bokseris Muhameds Ali. Pavērojiet viņa intervijas ierakstā, un Jūs pamanīsiet, cik bieži viņš izmantoja šo frāzi. Beigu beigās viņš kļuva varens.

2. Šodien esmu piepildīts ar pozitīvu enerģiju un labu garastāvokli

Pozitīvisms rodas cilvēka iekšienē, bet ne no ārējiem faktoriem vai apstākļiem. Un mūsu garastāvoklis veidojas brīdī, kad mēs mostamies no miega, tāpēc šo afirmāciju atkārtojiet uzreiz pēc pamošanās. Un atcerieties – neviens un nekas nevarēs sabojāt Jūsu garastāvokli, kamēr vien Jūs paši būsiet pozitīvi noskaņoti.

3. Es mīlu sevi, tāds kāds esmu

Sevis mīlēšana tiek uzskatīta par augstāko mīlestības formu. Ja cilvēkam pašam nepatīk tāds kāds viņš ir, tad tas atsaucas uz visām viņa dzīves sfērām. Un šis fakts cilvēku velk uz leju.

Ja Jūs redzat, ka šīs rindas ir tieši par Jums, un Jūs nevarat samierināties ar kaut kādām sevis nepilnībām, un nepārtraukti vainojat sevi, tad viens ieteikums Jums: atkārtojiet šīs afirmācijas cik bieži vien iespējams.

4. Man ir veselīgs ķermenis, izcils prāts, mierīgs gars

Vesels ķermenis sākas ar veselīgu garu un prātu. Ja domās ir negatīvisms, tad šīs negatīvās domas ietekemēs prātu un ķermeni. Respektīvi, ja kaut viens no trijiem elementiem būs bojāts, tad viss kopējais mehānisms nedarbosies pareizā režīmā.

Iemesls nr.1, kas nosaka vai konkrētais cilvēks ir vesels vai slims – ir cilvēks pats. Ja Jūs sevi esat pārliecinājuši, ka Jūs esat veseli visās jomās, tad tā arī būs. Bet, ja dzīvojat ar pārliecību, ka būsiet pakļauti slimībām, tad noteikti tā Jums pieķersies.

5. Es ticu, ka varu visu

Šī frāze ir tieši tā, kas Jums ir jāieliek savā prātā (arī Jūsu bērniem, mazbērniem un draugiem) jebkādā veidā. Tā ir lieta, kurai būtu jānotic ikvienam no mums, lai  pēc tam nebūtu kauns par bezjēdzīgi nodzīvotiem gadiem.

6. Viss, ka notiek manā dzīvē, notiek uz labu

Apkārtējie apstākļi, negatīvā pieredze, dažādi citi notikumi bija un būs mūsu dzīvē. Svarīgi kāda ir mūsu attieksme pret tiem.

Mēs nevaram paredzēt ko Visums priekš mums ir sagatavojis rīt. Iespējams, tās lietas, kuras notiek šodien, ir kā mūsu sagatavošana daudz labākām lietām un notikumiem. Mēs nevaram ieskatīties nākotnē, bet mēs varam kontrolēt savu attieksmi pret notiekošo. Un šī afirmācija Jums palīdzēs.

7. Es veidoju savu dzīvi pats

Praktizējot afirmācijasJūs varat sasniegt jebkuru virsotni, ja vien iepriekš Jūs plānosiet darbības un veiksmi. Veiksme – tās ir saplānotas darbības un uzdevumi, bet reti kad – nejaušība. Katra jauna diena mums dod jaunu iespēju. Un Jūs to varat aizpildīt ar to, kas priekš Jums ir pats svarīgākais. Jūs taču paši veidojat savu dzīvi vai ne?

Sāciet dienu ar šo afirmācijas pozitīvo apgalvojumu, ar pozitīvām domām par to, ka pilnībā kontrolējat katru savas dzīves aspektu, un drīzumā Jūs redzēsiet, ka ar Jums sāks notikt brīnumainas lietas.

8. Es aizmirstu tos, kas sāpinājuši mani iepriekš, un mierīgi šķiros no tiem

Tas nenozīmē, ka Jūs esat aizmirsuši, ko citi ir pāri darījuši. Jūs vienkārši vairs neuztraucaties par to. Mācība ir gūta un secinājumi ir izdarīti.

Jūsu spēja piedot – tas ir tas, kas ļauj virzīties uz priekšu neiecikējoties uz iepriekšējiem aizvainojumiem. Un Jūsu reakcija uz tiem vai citiem apstākļiem nav atkarīga no apkārtējo cilvēku viedokļa. Jūs esat tik stipri, ka spējat piedot tūkstoš cilvēkiem, pat ar nosacījumu, ka neviens no viņiem nepiedos Jums.

Atkārtojiet šo afirmācijas tekstu ikreiz, kad esat nokļuvuši kādās konfliktsituācijās.

9. Es ar prieku pieņemu izaicinājumus, jo mana spēja tikt galā ir neizmērojama

Jums nav nekādu ierobežojumu, tikai tie, kas ir Jūsu iekšienē. Kādu dzīvi Jūs vēlaties? Kas Jūs attur? Kādas barjeras Jūs sev esat uzcēluši? Šī afirmācija Jums ļaus iziet ārpus Jūsu uzstādītajām robežām.

10. Šodien es atsakos no vecajiem paradumiem un pieņemu jaunos

Katra mūsu doma, katra mūsu darbība nosaka to kādi mēs kļūsim un kāda būs mūsu dzīve. Mūsu domas un darbības veido mūsu ieradumus. Mēs esam tādi, kādas ir mūsu pastāvīgās darbības.

Pietiek mums izmainīt mūsu ieradumus, lai izmaiņas notiktus visās dzīves jomās. Šī konkrētā afirmācija, kuru ieteicams izrunāt dienas pirmajā pusē, ir paredzēta tam, lai atgādinātu tieši Jums, ka šodien ir pienācis laiks izmaiņām.

Kādas afirmācijas Jūs izmantojat savā ikdienā? Padalieties komentāros.

 

Ja beidzām ar ieradumu tēmu, noteikti Jums būtu vērts izlasīt 10 laimīgu cilvēku paradumus.

Ir ko teikt? Komentē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Valters Ločmelis © 2015.