Amway vitamīni bērniem. Kurus izvēlēties?

Detalizēts ceļvedis, kuri Amway vitamīni būtu nepieciešami Jūsu bērniem.

Nenoliegšu, ka šodien tirgū ir pieejams plašs klāsts ar nopērkamām uzturvielām ko mums un mūsu bērniem vajadzētu papildus uzņemt uzturā, lai apgādātu organismu pilnvērtīgai funkcionēšanai. Kā viena no, manuprāt, labākajām izvēlēm (mans viedoklis) ir izvēlēties vitamīnus no Amway kompānijas. Ir vairāki iemesli, kāpēc mana izvēle ir tieši tāda nevis savādāka. Ja Tev interesē sīkāk – uzraksti, sniegšu Tev atbildi personīgi. Atgriežoties pie tēmas, un konkrēti bērnu tēmas, tad Amway vitamīni bērniem ļauj uzņemt nepieciešāmās uzturvielas pilnvērtīgai attīstībai jau no pašas bērnības. Ar straujo bērna ķermeņa attīstības pieauguma tempu, viņiem, biežāk un ātrāk nekā pieaugušajiem, var rasties viena vai vairāku vitamīnu trūkums organismā, tāpēc sekojiet līdzi un pieņemiet lēmumu savu bērnu apgādāt ar visām vajadzīgajām uzturvielām.

Saraksts no 4 vitamīniem un minerālvielām

Sāksim ar kalciju un magniju.

Kalcijs magnijs bērniemKad bērna organisms piedzīvo visstraujāko izaugsmi, šie divi elementi ir tie, kas piedalās imūnās, nervu un endokrīnās sistēmas viedošanā, kā arī nepieciešami zobu un kaulu stiprināšanā. Bērna uzturu šajā periodā papildina ar kalciju un magniju saturošiem produktiem vai arī izvēlas Amway vitamīnus –  košļājamās tabletes bērniem ar kalciju un magniju sastāvā. Šajā kompleksā šie mikroelementi ir vajdzīgajās proporcijās, lai notiktu pilnvērtīga asimilācija bērna organismā.

C vitamīns no acerolas ķiršiem.

c vitamīns bērniemKāpēc no acerolas ķiršiem? Atbilde vienkārša, jo tas ir viens no visbagātākajiem dabiskajiem C vitamīna avotiem.

Visvairāk vajadzīgs imunitātes nostiprināšanai. Parasti laikā, kad termometra stabiņš sāk tuvoties nullei vai ir zemāk tai. Laikā, kad aktivizējas dažādi vīrusi un citas slimības, c vitamīns veicina pareizu imūnsistēmas darbību.

Arī šie Amway vitamīni bērniem ir kā košļājamās tabletes, ko bērniem ir viegli apēst un plus tiem ir patīkama augļu punša garša, kas vitamīnu lietošanas procesu vēl tikai vienkāršos.

Omega – 3 taukskābes (zivju eļļa).

omega 3 bērniemBērna smadzeņu veselībai būtiskas ir omega – 3 taukskābes. Lietojot zivju eļļu palielinās bērna spēja koncentrēt uzmanību konkrētām lietām, tā sniedz atbalstu arī sirdij un locītavām. Mūsu ķermenis pats nespēj radīt omega – 3 taukskābes, tāpēc, ja Jūs vai Jūsu bērni vismaz divas reizes nedēļā savās ēdienreizēs neiekļauj zivju ēdienus, Jūs noteikti varat papildināt ģimenes uzturu ikdienā ar Nutrilite zivju eļļu.

Parasti cik ir nācies dzirdēt un sastapties pašam, zivju eļļa nav tas garšīgākais vitamīns ko parati bērni grib uzreiz lietot. Šis gadījums ir cits un Amway pie tā ir kārtīgi piestrādājis. Šī zivju eļļa ir pēc skata kā haribo lācīši, ja, protams, zināt kādi tie izskatās. Ar patīkamu zemeņu vai augļu punša garšu. Bērni paši prasa pēc nākamā “zivju eļļas haribo lācīša”. Vairs nav problēmu par cīniņu ar bērnu – ir laiks dzert/lietot zivju eļļu. Bērni paši uzprasās 🙂

Multivitamīni.

Multivitamīni bērniemMultivitamīnu komplekss palīdz uzturēt svarīgākos vitamīnus un minerālvielas tādā līmenī, kas ir vajdzīgs gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Šajā kompleksā ir 15 dažādi vitamīni un minerālvielas, tai skaitā B grupas vitamīni, kalcijs, dzelzs, cinks, beta karotīns un e vitamīns. Šis produkts – košlājamās tabletes satur unikālu Nutrilite tropisko augļu ekstraktu.

Atsauksme no vienas māmiņas: “Man ir divus gadus vecs bērns, ļoti bieži slimoja pēc tā, kā pārstāju barot ar krūti. Paziņa ieteica izmēģināt šos multivitamīnus. Parasti maziem bērniem ir problēmas iedot kādus vitamīnus, taču ar šiem bija ļoti viegli. Bērns tos sāka lietot ar baudu. Citreiz pats pienāca un jautāja pēc šī vitamīna. Paralēli sāku arī pati šos Amway vitamīnus lietot. Uzlabojās ādas un matu izskats.  Patika arī tas, ka vitamīni ir kā košļājamas tabletes, ar patīkamu smaržu un neitrālu krāsu.”

Rezumē!

Izzinot to, kādu pārtiku mēs paši un bērni ikdienā uzņemam un cik daudz procentuāli šajā pārtikā ir vajadzīgās, mums tik nepieciešamās, uzturvielas, secinājums ir viens – lūko pēc papildinājumiem savam organismam. Bērnam jau no pašas dzimšanas ir svarīgi saņemt visus vajadzīgos vitamīnus, lai viņa attīstība būtu ātra, enerģiska un harmonijas pilna.

Vitamīni un minerālvielas bērnam ir vajadzīgi! Un arī pašiem… Kurus, izvērtē savas ģimenes ikdienu, kāds ir uzturs ikdienā, un izvēlies vajadzīgos. Ir jautājumi – raksti!

Uzmeklē un katru no produktiem vari aplūkot Amway mājaslapā (skatīt šeit).

Šie visi augstāk minētie Amway vitamīni bērniem ir nopērkami arī personīgi sazinoties caur sadaļu Kontakti.

Ir ko teikt? Komentē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Valters Ločmelis © 2015.