Apnicis darbs? 3 rekomendācijas ko iesākt.

Ko darīt, ja apnicis darbs? Galvenokārt – apzināties to un sākt pieņemt kādus lēmumus un meklēt risinājumus.

Atbildi sev uz jautājumu – cik ilgi Tev jau ir apnicis darbs ko dari? Vai tas ir mēnesis, gads vai tas velkās vēl krietni ilgāk? Svarīgi ir sākt to apzināties un sākt meklēt risinājumus, sākt darīt lietas, kas kaut maziem soļiem mainīs to ikdienu, kas Tev šodien ir tik ļoti apnikusi.

3 rekomendācijas

Sākumā ir jāsaprot tas, ka katram no mums ir kādas saistības un atbildība. Vai tas būtu ikmēneša kredīts, bērni, ģimene un ir nepieciešama nauda, lai to visu uzturētu un dzīvotu. Nauda ir jāpelna, tāpēc darbu, kas tik ļoti apnicis, uzreiz pamest nevajag, tomēr vajag sākt lietas ko mēs varam iesākt darīt paralēli, izmantojot brīvos brīžus vai sakārtojot prioritātes.

1. Izzini uzņēmējdarbību internetā, e-komerciju

Paskaties uz šo jomu ar nopietnu pieeju. Šeit negribu aizskart tēmas ar slikto slavu. Par tām mazliet vairāk iekš video.

Esi meistarīgs rokdarbu veicējs, koktēlnieks vai kādas citas sfēras pratējs, izmanto to savā labā. Pieslēdz šim nodarbošanās veidam klāt interneta spēku un saņem daudz labākus rezultātus (vari man uzrakstīt – iedošu vairākas konkrētākas rekomendācijas).

Esi eksperts kādā specifiskā jomā un ar savām zināšanām vari dalīties ar citiem, iemācīt citus būt par profesionāļiem. Super. Iepazko savas zināšanas un pārdod tās. Lūk vēl joma ko darīt, kad apnicis darbs.

2. Atrodi to lietu, kas pašam patīk

Atrodi savu nodarbošanos, savu sfēru, kurā Tev deg acis. Tad būs daudz vieglāk. Būs vieglāk fokusēties uz lietām, kas jādara. Varbūt šobrīd pat nezini kā paveikt to ideju ko esi iecerējis. Nekas. Ja Tavs mērķis būs pietiekoši liels – visus jautājumus atrisināsi pa ceļam.

3. Sāc darīt

Pārej no teorijas pie prakses. Sāc darīt kaut mazus soļus – izzini savu sfēru sīkāk, izplāno finanes, padiskutē ar cilvēkiem, kas jau darbojas jomā, kurā Tev pašam ir vēlme attīstīties. Neviens Tavā vietā neko nedarīs.

 

Ja būsi nolēmis ieskatīties dziļāk uzņēmējdarbības pasaulē Tev varētu būt noderīgs mans raksts par to kā uzsākt biznesu bez naudas. 3 svarīgi atgādinājumi.

Ir ko teikt? Komentē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Valters Ločmelis © 2015.