Kur investēt naudu ar vislabāko atdevi?

Šis raksts, iespējams, Tev raisīs divējādas sajūtas – jo Tu šeit gaidīji ieraudzīt konkrētu vietu, organizāciju, fondus vai vēl ko citu, kur vislabāk būtu investēt naudu, lai Tu varētu saņemt vislielāko peļņu? Vai ne tā? Šoreiz paskatīsimies mazliet no citas puses, jo investēt naudu, manuprāt, vajag sākt pavisam citā jomā, lai tā tiešām sāktu nest peļņu, nevis būtu tikai laimes spēle – būs vai nebūs.

Sāc investēt naudu sevī pašā!

Ir svarīgi saprast, ka, lai vispār sāktu investēt naudu, ir jāizveido tāds ienākumu avots, kas ir regulārs un Tev nebūs problēmu, ja arī ieguldītā nauda nedos Tev vēlamo rezultātu – tu nenonāksi finansiālās grūtības. Līdz ar to, skatoties iepriekš teiktajā, jāsāk iegūt informācija, jāveic darbības, jāsāk ieguldīt vispirms sevī, savās zināšanās.

Sāc pavisam maziem soļiem, ja šobrīd nevari atļauties iegādāties konsultācijas pie atzītiem cilvēkiem – praktiķiem vai apmeklēt apmācību semināru. Laba investīcija iesākumā būs kādas grāmatas iegāde par finansēm, par to kā sasniegt rezultātus. Grāmatas izlasīšana var dot Tev pirmo impulsu, lai pavirzītos soli tuvāk Tavam izvirzītajam mērķim.

Mans ieteikums – ja vēl neesi lasījis – izlasi Roberta Kijosaki “Bagātais tētis, nabagais tētis

Grāmatu lasīšanu izveido par vienu no “kanāliem”, kur uzņem jaunu un pārbaudītu informāciju. Lai Tev tas ir izveidojas kā labais ieradums. Sekojoši investē sevī vairāk un vairāk, jo zini, ka naudas daudzums kabatā būs proporcionāls tam cik plašas ir Tavas zināšanas, mentalitāte un to cik lielu vērtību Tu sniedz apkārtējai sabiedrībai.

Biznesa seminārs

Tava investētā nauda dažādos apmācību semināros, biznesa tikšanās un komunikācijā ar veiksmīgiem cilvēkiem, Tev atgriezīsies dubultā, jo:

  • Tu iegūsi vajadzīgo informāciju tiešāk un konkrētāk;
  • Tu saīsināsi ceļu līdz sev vēlamajam rezultātam, jo kāds iepriekš būs gājis līdzīgu ceļu, tikai Tev nevajadzēs kāpt uz tiem pašiem “grābekļiem”;
  • Tev apkārt veidosies cilvēku kopums, kas Tevi motivēs sasniegt vairāk;
  • Tu saņemsi zināšanas, ko saņem tikai 5% cilvēku;

Un, kas ir interesanti, ja esi sācis investēt naudu kādā no saviem projektiem, esi uzsācis uzņēmējdarbību, un gadījumā, ja nav sasniegts vēlamais rezultāts – pieredzi un zināšanas Tev neviens neatņems. Šīs investīcijas paliek Tevī uz mūžu, Tu tās izmanto vienā, otrā, trešā projektā. Tās ir kā aktīvs, kas agri vai vēlu nesīs rezultātu.

Lai naudu tērētu ar prātu, vispirms tā jātērē uz savu prātu!

Tātad nobeigumā, rezumējot par naudas investēšanu, mans ļoooti silts ieteikums – investē naudu sevī – jo vairāk, jo labāk! Pēc manām domām, tas ir vienīgais ceļš kā dzīvē sasniegt vairāk, kā uz daudzām lietām skatīties savādāk, kā zināšanām un prātam likt strādāt mūsu labā.

Ir ko teikt? Komentē!

komentāri

Atstāt komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Valters Ločmelis © 2015.