Mana vēsture

Sveicināti, esmu Valters Ločmelis!valters ločmelis

 

Šī autorbloga valterslocmelis.com veidotājs un radītājs.

Laiki mainās, arī es pats mainos, arī profili un attīstības virzieni iet citu ceļu, ceļu uz augšu, ceļu tuvāk brīvībai…

Esmu sapratis, ka tikai palīdzot citiem sasniegt mērķus un risināt viņu problēmas, es spēšu realizēties pats un savus sapņus varēšu pārvērst īstenībā.

Uzņēmējdarbība, mārketings, e-komercija – nozares, kas saista, ir liels potenciāls un var dot daudz vairāk kā ikdienas darbošanās cita labā. Veselība, fiziskās aktivitātes – sfēras, kurām, laikam ejot uz priekšu, pievēršu arvien lielāku nozīmi. Psiholoģija un savstarpējās attiecības ļauj būt kopā ar īstajiem cilvēkiem, ar tiem, kas nepārtraukti dod spēku iet uz priekšu. Arī Tu vari būt šo cilvēku lokā, ja vien pats vēlies.

Padod ziņu un aprunāsimies.

Ir ko teikt? Komentē!

Viens komentārs

Atstāt komentāru
 • Labdien!
  Palasījos Jūsu rakstus un jā – tur ir liela daļa taisnības… Arī par to bedri 🙂
  Bet es gribēju pastāstīt vēl par vienu fenomenu, ko atpazinu savā rīcībā tikai pavisam nesen. Lieta tā, ka jau labu laiku zinu, ka negribu strādāt zem kāda, t.i., pakļauties, pieņemt, norīt, samierināties… nē, tas nav mans. Bet interesantākais ir tas, ka, domājot par to, ko varētu iesākt, es pirmo reizi izvēlējos darīt to, ko darīja abas manas vecāsmammas – šuvu, un konkrēti – tautas tērpus. Es pati sev iestāstīju, ka tas būs tā smuki, un uz jautājumu “Ko dari?” varēšu atbildēt: “Darinu tautas tērpus”, jo tagad jau tas ir stilīgi. Lai arī man rokas aug no īstās vietas, tomēr, es esmu intelektuālis, ne praktiķis. Varu uzrakstīt stāstu, bet pie praktiskajām lietām ilgi un mokoši jāstrādā un vienalga – nekad nebiju mierā ar rezultātu – katru reizi, kad bija jāatdod gatavais produkts klientam, mocījos šausmās – ka tik nenāk atpakaļ un nemet ģīmī. Var teikt – baidījos no klientiem (kāds tur bizness 🙂 ). Diezgan stresaini. Nu jā – šitā man nekā negāja un es devos atpakaļ pazīstamajā verdzībā – šoreiz par ražošanas grupas varītāju elektronikas ražotnē. Nu tas bija kaut kas – visi iespējamie mīnusi vienuviet – stress ārprātīgs, no vienas puses tevi baksta, ka tavējie strādā pārāk lēni, vajag ātrāk, no otras – ātri nevar, vajag kvalitatīvāk, no trešās slikti izejmateriāli, no ceturtās nevienmērīgs ražošanas temps – te atlaiž, te pieņem cilvēkus, no piektās paši darbinieki – 60 gab – viens slims, vienam bērns slims, viens grib atvaļinājumā un vēl kādamsāp zobi darba dienas vidū. Šodien nāc uz darbu, rīt nenāc, nē rīt nāc, bet tikai vakarā – cilvēki neapmierināti,,,, Fū…. tas bija briesmīgi, kamēr vienā sapulcē, kad bija atbraukuši priekšnieki no Rīgas, sacepos un sakliedzos un mani tūlīt atlaida. Un labi, ka tā, citādi būtu sajukusi prātā. Nu jā un tagad, kas esmu attapusies un vairs pa naktīm nebļaustos, domāju, ko nu lai iesāk. Un lieta tāda, ka man patīk un es māku un tas atbilst manai būtībai un – tā ir astroloģija. Un dīvainākais ir tas, ka ir bail pasaulei parādīt savu īsto “es”, jo, ja pa to sitīs un sitīs noteikti, jo tā ir tāda slidena joma, tad sāpēs daudz vairāk. Ilgi ar šo nēsājos un nu beidzot esmu spērusi soli – noīrēju no pašvaldības mazu ofisiņu, izremontēju pati saviem spēkiem, vēl tikai jāsagādā mēbeles un var sākt. Puslīdz izdomāju mārketinga stratēģiju, tādu klientu īsti man nav, bet ir paziņas, kas ir izteikuši vēlmi – agrāk viņus nepieņēmu, jo man nepatīk, ka mājās intensīvi nāk sveši cilvēki, tad nu tagad sākšu ar tiem.
  Tāds pagarš stāsts sanāca, bet galvenā doma un fenomens šeit ir tas, ka cilvēki negrib realizēt savus īstos sapņus, jo ja tie neizdosies, tad būs baigā tukšuma sajūta. Kamēr sapnis nav aiztikts, tikmēr tas ir kā tāds miega spilventiņš, uz kura vakarā nolikt galvu un pasapņot. Ja to saplosīs, tad nebūs vairs. Nu jā, un tāpat kā es, iet apkārt un aplinkus, bet reti kad pieskaras īstajām vēlmēm.
  Varbūt šis noder Jūsu biznesā 🙂

  Ieva Goldmane; http://www.majsaimniecespiezimes.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Valters Ločmelis © 2015.