Nutrilite vitamīni ādai, matiem, nagiem + atsauksmes

Gribi uzzināt patiesību, kas Tavam izskatam – ādai, matiem un nagiem liek izskatīties labi?

Katrs no mums vēlas ne tikai lieliski justies, bet arī lieliski izskatīties. Un nevienu neiepriecina, sausa āda, nagi, kas plaisā un mati, kas nespēj ataugt. Parasti pirmā lieta, kas mums nāk prātā, kā cīnīties ar šādām problēmām – iegādāties krēmus, šampūnus un nagu lakas, kas dziedē.  Pēc tam nomierināties, ka kosmētika un iegādātie līdzekļi problēmas atrisinās. Bet vai Tu zināji, ka 70%, kas liek Tavai ādai, matiem un nagiem būt veseliem, ir tas ko mēs ēdam, kāds ir mūsu gremošanas sistēmas stāvoklis, kāds ir mūsu iekšējais skaistums?

Skaistums nāk no iekšienes – vajadzīgi vitamīni un mikroelementi!

Skaistums no iekšienes? Tieši tā – padomā par to, kā sākt sakārtot sevi no iekšienes.

Padomājiet par to kāds šobrīd Jūsu dzīvesveids? Kāds ir Jūsu ēšanas režīms? Tam visam ir liela nozīme, lai galarezultātā mūsu skaistums sāktos no iekšienes. Šodien ir ļoti daudz faktoru, kas ietekmē mūs, bet sāciet paši no sevis, jo to Jūs varat ietekmēt, bet daudz apkārtējās lietas paliks tāpat, lai kā Jūs arī negribētu. Lai galvas rota un nagi būtu veselīgi – maksimāli centieties uzturā lietot dārzeņus, augļus, riekstus. Domājiet ko Jūs liekat mutē.

Katra nianse dod kādu rezultātu. Tas cik ilgi Jūs šodien gulējāt, vai šodien bija pilna stresa diena, vai izsmēķējāt kārtējo cigareti? Viss ir kopums un katrai detaļai ir nozīme.

Ja skatāmies soli tālāk, tad vai mēs mūsu aizņemtajā ikdienā varam paspēt uzņemt vajadzīgās uzturvielas? Statistika rāda, ka tikai neliela daļa to var, tādēļ kā viens no risinājumiem ir lietot sava uztura papildināšanai nepieciešamos vitamīnus. Vitamīni ļaus Jums uzņemt iztrūkstošo daļu no dienas normas vai arī papildinās jau esošo.

Biotīns C Plus – Nutrilite vitamīni ādai, matiem, nagiem.

Vitamīni ar biotīnu, C vitamīnu un kalogēnu sastāvā, kas gādā par veselas ādas un matu uzturēšanu. Sastāvā esošais C vitamīns veicina pareizu ādas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Nutrilite kompānija ar “zaļi” domājošo filozofiju garantē to, ka šie vitamīni nesatur mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas un konservantus.Nutrilite vitamīni ādai, matiem, nagiem

Biotīns C Plus ir vērtīgs uztura bagātinātājs arī priekš tiem, kuriem dzīvesveids (gari pārbraucieni, stress, maz brīva laika) ikdienā neļauj pilnvērtīgi uzņemt pietiekamu daudzumu svaigu augļu un dārzeņu. Ja Tu vēlies palielināt aizsardzību pret brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību, arī tad Tev var palīdzēt šie vitamīni.

Atsauksmes par Biotīns C Plus vitamīniem un to lietošanu

1. Konkrēti šos Nutrilite vitamīnus lietoju apmēram divas nedēļas un tikai tagad sāku redzēt rezultātus. Efektu, protams, gribējās pēc pirmās lietošanas, bet brīnumi nenotiek uzreiz. Jāsaprot, ka Nutrilite vitamīni tomēr nav sintētiski vai ķīmiski modificēti, kas noņem simtomus vai dod tūlītēju rezultātu. Izmaiņas  nebūs skaidri redzamas – vienkārši ar laiku pieradīsiet, ka mati mazāk krīt laukā, nagi lūzt retāk, arī saaukstēšanās, kas noķerta strādājot darbā zem kondicioniera, pāriet ātrāk. Kopumā esmu apmierināta. Kas visvairāk uzrunāja – Nutrilite vitamīnu drošums. Ņemot vērā, ka ne visi uztura bagātinātāji/vitamīni iziet tik pat stingrus kvalitātes standartus kā zāļu medikamenti, jāizvēlas tikai paši vajadzīgākie un drošākie. Es neesmu daudzveidīgu kombināciju, no vairākiem desmitiem sastāvdaļu, piekritēja un šajā sakarā Nutrilite vitamīni ir ideāls savienojums vajadzīgās devās.

2. Lai saglabātu trauslo un maigo matu un ādas skaistumu, es ieteiku Amway vitamīnus ar biotīnu, C vitamīnu un kalogēnu. Ekskluzīvās sastāvdaļas sievietei ļauj izskatīties vienmēr uz 100%. 1 iepakojums parasti pietiek 1,5-2 mēnešiem.  Manāmu efektu sāku pamanīt jau pēc pirmā mēneša lietošanas. Pārstāja masveidīgi ārā krist mati, tie sāka iegūt veselīgu mirdzumu. Sejas ādai samazinājās dažādi izsitumi.

Lēmums ir Jūsu pusē. Vajadzības gadījumā šie Nutrilite vitamīni ādai, matiem, nagiem iegādājami personīgi sazinoties caur sadaļu Kontakti.

Ir ko teikt? Komentē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Valters Ločmelis © 2015.